-12%

BOSCH Аспиратор DLN 53AA70

– Aспиратор за вградување
– Приклучна снага: 121W
– Димензии(ВХШХД): 208 x 534 x 300 mm
– Боја: inox


Original price was: 9,430.00 ден.Current price is: 8,290.00 ден.

Спореди

Опис

 • Aспиратор за вградување
 • Енергетска класа D
 • Влечна сила 300 m3/ h.
 • Бучност: 46/61 dB
 • Осветлување: 2 x LED 3W e14
 • Приклучна снага: 121W
 • Димензии(ВХШХД): 208 x 534 x 300 mm
 • Пречник на цевката: 120mm
 • Должина на кабел: 150cm
 • Копче со 3 брзини
 • Бруто тежина: 7kg
 • Нето тежина: 4.25kg
 • Боја: inox

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.