-13%

VILLAGER Тример MBC 33 E

 • Мултифункционален тример
 • Приклучна сила : 0.9 kW / 7000 rpm
 • Растојание на моторот 32,6 cm³
 • Површина за сечење: 430 mm18,060.00 ден 15,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Мултифункционален тример
 • Телескопска пила
 • Телескопски тример за жива ограда
 • Тип на мотор: 2-такт воздушно ладење
 • Растојание на моторот 32,6 cm³
 • Моќност на моторот: 0.9 kW / 7000 rpm
 • Површина за сечење: 430 мм
 • Зафат на ножот: 255 mm
 • Работна должина на тример за жива ограда 400 mm (ротирачки, 180 °)
 • Работната должина на моторната пила 250 mm
 • Водич за тестер на мотори: Oregon®  25 cm, 3/8, 1.3 mm
 • Верижна моторна пила 20 заби, 3/8, 1.3 мм
 • Продолжен тип : Телескопска рачка
 • Продолжена должина 760 мм
 • Дијаметар на цевка 28 mm
 • Рачка за држење на јамка
 • Тип на ременот: слободен ремен
 • Тежина 7,8 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.