-13%

Камин Alfa Plam REGULAR 46 DE LUX

Камин Alfa Plam REGULAR 46 DE LUX

 • Шпорет На Дрва
 • Димензии: 915x565x850mm
 • Димензии На Рерна: 460x485x185mm
 • Капацитет: 5kWOriginal price was: 32,070.00 ден.Current price is: 27,890.00 ден.

Спореди

Опис

Камин Alfa Plam REGULAR 46 DE LUX

 • Шпорет На Дрва
 • Димензии: 915x565x850mm
 • Димензии На Рерна: 460x485x185mm
 • Дијаметар На Продолжетокот На Излезниот Гас: 120mm
 • Капацитет За Греење: 83m3 / 32m2
 • Тежина На Производот: 102kg
 • Капацитет: 5kW
 • Енергетска Класа: A
 • Боја: Кафена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.