-13%

Камин PLAMEN Amity 3

Камин PLAMEN Amity 3
– Моќ : 8-11 kW
– Оптимално за простор до 45 m2
– Големина ( a x b x h /mm) : 597 x 764 x 519 mm
– Тежина : 128,5 кг


Original price was: 41,400.00 ден.Current price is: 36,000.00 ден.

Спореди

Опис

  • Моќ: 8-11 kW
  • Погоден за простории до 160 m3
  • Оптимално за простор до 45 m2
  • Големина ( a x b x h /mm) : 597 x 764 x 519 mm
  • Тежина : 128,5 кг
  • Дијаметар на излезниот воздух на гасовите ø120 mm
  • Висина од подот: 520mm
  • Димензии на отворот за ложење(ŠxV): 335 x 190 mm
  • Ефективност до 75,8 %

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.