-11%

XIAOMI Проектор Mi Smart Projector 2

– Лесен и пренослив
– Оптимално проектирање во опсег помеѓу 60″ ~ 120″
– Осветлување 500 ANSI lumens
– 1080p FHD


47,000.00 ден 42,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Mi Smart Projector 2
 • Лесен и пренослив
 • Оптимално проектирање во опсег помеѓу 60″ ~ 120″
 • Осветлување 500 ANSI lumens
 • 1080p FHD
 • Bluetooth 5.0
 • WiFi
 • Dolby Audio
 • Екстремно јасна слика и auto focus
 • Контрола со глас преку Google Assistant
 • Компактен со димензии од 115x150x50 mm
 • 3.5mm audio приклучок
 • USB 2.0 port
 • HDMI 2.0 port
 • Projection Ratio (RT): 1.2: 1
 • RAM memory: 2GB DDR3
 • ROM memory: 16GB eMMC
 • Operating system: Android TV
 • Stereo Speakers: 2x 5 W Wide Range

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.