-11%

HAMA Мини тајмер H 121950

  • Боја: бела
  • Заштита од деца
  • Напон: 230 V
  • Димензии (Ш x В x Д): 110 x 150 x 60 mmOriginal price was: 180.00 ден.Current price is: 160.00 ден.

Спореди

Опис

  • Број на вклучување/исклучување опции: 24
  • Заштита од деца
  • Боја: бела
  • Максимална потрошувачка на енергија: 3500 W
  • Напон: 230 V
  • Димензии (Ш x В x Д): 110 x  150 x 60 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.