-12%

HAMA Адаптер утикач H 047726

  • Адаптер утикач со склопка
  • Заштита од деца
  • Боја бела
  • 1 излезOriginal price was: 130.00 ден.Current price is: 115.00 ден.

Спореди

Опис

  • Адаптер утикач со склопка
  • Заштита од деца
  • Боја бела
  • 1 излез
  • Заштита од поголема струја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.