-13%

TRINX Велосипед M-116

– Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
– Рам – TRINX 26”*16” Alloy Special Shaped Tubes
– Ланец – KMC 7S


Original price was: 21,800.00 ден.Current price is: 18,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел – TRINX M-116
 • Рам – TRINX 26”*16” Alloy Special Shaped Tubes
 • Виљушка – Suspension Travel: 100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF41
 • Преден менувач – TRINX FD-QD-35
 • Заден менувач – SHIMANO RD-TY21
 • Касета – 7S 14-28T
 • Ланец – KMC 7S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – Disc Hub with Bearing
 • Седиште – TRINX Sport
 • Рачки – TRINX Flat
 • Боја: црна-сива, црна-сина, црна-зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.