-43%

SOLINGEN Гума за експрес лонец NUEVO Rapid 009250

  • Гума за експрес лонецOriginal price was: 440.00 ден.Current price is: 250.00 ден.

Спореди

Опис

  • Гума за експрес лонец

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.