-12%

LAMART Гума за експрес лонец LTDSDT

  • Изработена од висококвалитетен силиконски материјал
  • Дијаметар од 22cm
  • Одговара на Експрес лонец LTDSD6 и LTDSD4420.00 ден 370.00 ден

Спореди

Опис

  • Изработена од висококвалитетен силиконски материјал
  • Дијаметар од 22cm
  • Одговара на Експрес лонец LTDSD6 и LTDSD4

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.