-12%

TEXELL Даска за сечење TDS-P180

  • Материјал: Пластика безбедна за додир со храна PP
  • Димензии: 42.6 x 27.3 x 0.48 cmOriginal price was: 225.00 ден.Current price is: 199.00 ден.

Спореди

Опис

  • Материјал: Пластика безбедна за додир со храна PP
  • Димензии: 42.6 x 27.3 x 0.48 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.