-33%

SOLINGEN Ноже за лупење LANGEN 039301

  • Двострано ноже за лупење
  • Наменето за зеленчук
  • КерамичкоOriginal price was: 299.00 ден.Current price is: 199.00 ден.

Спореди

Опис

  • Двострано ноже за лупење
  • Наменето за зеленчук
  • Керамичко

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.