-12%

LAMART Тенџере со стаклен капак LT

– Погодна за сите видови шпорети (гас, стандардни, стаклокерамички и индукциски)
– Може да се мие и во машина за садови
– Големини: 18, 20, 24


1,420.00 ден2,299.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Нелепливо тенџере со тефлонски премаз
 • Алуминиумско
 • Резистентно на високи температури и оштетување
 • Брзо загревање и готвење
 • Егрономски пластични рачки
 • Погодна за сите видови шпорети (гас, стандардни, стаклокерамички и индукциски)
 • Може да се мие и во машина за садови
 • Пречник / литража:
  – 18 cm / 2 l
  – 20 cm / 2.7 l
  – 24 cm / 4.6 l

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.