-13%

TEXELL Нож во боја TNT-C109

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Термопластична гумена рачка
  • Со нелеплив премаз
  • Сечило 20,4 смOriginal price was: 240.00 ден.Current price is: 210.00 ден.

Спореди

Опис

  • Голем готварски
  • Со нелеплив премаз
  • Сечило 20,4 см
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Термопластична гумена рачка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.