-12%

SENCOR Соковник SJE 741 SS

 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Лесно чистење
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Волумен на садот за густиш: 1,2 l3,300.00 ден 2,899.00 ден

Спореди

Опис

 • Соковник со висококвалитетно куќиште од inox
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Голем отвор за ставање на цело овошје (65mm Ø)
 • Прави сок од јаболка , моркови и др. овошја , зеленчуци, без нивно претходно ситнење
 • Одлив на сокот низ отвор
 • 2 степени на сила (0-1-(11000 вртежи/мин)-2-(13000 втрежи/мин) за меко или тврдо овошје
 • Заклучување со безбедносен прекинувач
 • Едноставен за чистење : сите делови се мијат во машина за садови
 • Висока стабилност заради гумените нозе
 • Автоматско исфрлање на густишот
 • Голема , одстранива посуда за густиш 1,2 л
 • Тројна заштита
 • Лесно чистење
 • Соковникот почнува да работи само ако е правилно наместен
 • Автоматско исклучување во случај на отварање на капакот
 • Автоматско исклучување во случај на прегрејување
 • Простор за скадирање на кабелот
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.