-12%

BOSCH Соковник MES 3500

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Лесно чистење
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Волумен на садот за сок: 1,25 l11,999.00 ден 10,559.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Унирвезална употреба, може да се користи за зеленчук или за овошје
 • Автоматско исфрлање на густишот
 • две брзини за тврди и меки плодови
 • Лесно чистење
 • Волумен на садот за сок: 1,25 l
 • сигурна употреба – апаратот може да се вклучи само кога сите делови се правилно наместени, без опасност на оштетување и без опасност од прскање
 • Боја : инокс со црно куќиште

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.