-12%

BOSCH Соковник MES 25C0

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Лесно чистење
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Волумен на садот за сок: 1,25 l9,770.00 ден 8,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Micro filter цедилка од инокс
 • Одлив на сокот низ отвор направен од инокс за подолг животен век
 • Active Motor Management: сигурна употреба – апаратот може да се вклучи само кога сите делови се правилно наместени, без опасност на оштетување и без опасност од прскање
 • Унирвезална употреба, може да се користи за зеленчук или за овошје
 • 2 степени на сила за меко или тврдо овошје
 • Едноставен за чистење : сите делови се мијат во машина за садови
 • Висока стабилност заради гумените нозе
 • Автоматско исфрлање на густишот
 • Лесно чистење
 • Волумен на садот за сок: 1,25 l
 • Голема , одстранива посуда за густиш
 • Сад за собирање на сокот со одстранувач на пената
 • Додаток за намотување на кабелот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.