-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 190W

 • Боја: бела
 • Непрекинато работење: 15 мин
 • Филтер што може да се мие
 • Ниво на бучава 80 dBOriginal price was: 2,280.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Непрекинато работење: 15 мин
 • За суво и мокро усисување
 • Филтер што може да се мие
 • Индикатор за светло за полнење
 • База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
 • NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
 • Ниво на бучава 80 dB
 • Влезна моќност 45 W
 • Димензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.