-12%

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS

– Отстранливи делови кои може да се мијат во машина
– Заштита од прегревање
– Моќност 60 W
– Должина на кабел: 90 cm


Original price was: 2,270.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Цедалка за цитруси
 • Надворешноста е направена од нерѓосувачки челик
 • Две големини на цедалката: една за лимони, друга за портокали
 • Филтер за семки и пулпа
 • Отстранливи делови кои може да се мијат во машина
 • Заштита од прегревање
 • Моќност 60 W
 • Должина на кабел: 90 cm
 • Димензии (W x D x H): 177 x 177 x 255 mm
 • Тежина: 1140 g
 • Бучност: 84 dB (A)
 • Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50 Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.