-21%

KALIN преса за цедење на калинки и цитруси

– Голема потисна моќ и искористеност на овошјето.
– Голем капацитет на цедење 50л/ч
– Лесен за употреба и лесен за одржување.


4,650.00 ден 3,690.00 ден

Спореди

Опис

KALIN ПРЕСА ЗА ЦЕДЕЊЕ НА КАЛИНКИ И ЦИТРУСИ

KALIN BIG PRESS е одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба

Карактеристики на производот

► Голема потисна моќ и искористеност на овошјето.
► Голем капацитет на цедење 50л/ч
► Лесен за употреба и лесен за одржување.
► Одличен производ за целото семејство.
► Не користи електрично напојување и можете да го користите насекаде.

2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.