-12%

BOSCH Цедалка за цитруси MCP 3500N

 • Боја: бела / жолта
 • Моќност на моторот (max): 25 W
 • Волумен на садот за сок : 0,8 l
 • Едноставно чистење во машина за садови2,260.00 ден 1,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела / жолта
 • Универзални дел за стискање на големи и мали плодови
 • Голем корисен дел од сокот заради вртење лево и десно
 • Волумен на садот за сок : 0,8 l
 • Интегрирана скала за очитување на количината на сокот
 • Автоматско уклучување/ исклучување со нежен притисок
 • Практично намортување на кабел
 • Едноставно чистење во машина за садови
 • Поклопец за заштита од прав
 • Моќност на моторот (max): 25 W
 • Тежина: 890 г
 • Димензии (v x š x d): 200 x 220 x 178 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.