-12%

SENCOR Блендер SBL 2211GR

– Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
– Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
– Заштита од претекување на чашата
– Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови


2,490.00 ден 2,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
 • Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
 • Заштита од претекување на чашата
 • Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови
 • Еден сад од 0.6 L и еден од 0.3-L
 • Садовите се направени за отпор од удари без BPA – TRITAN
 • Пулсирачко копче
 • 4 сечила од челик со титаниумски премаз – спречуваат губење на ензимите и витамините, намалуваат оксидација на смути
 • Нелизгачки ногарки
 • Чашите одговараат и за во кола
 • Моќност: 500 W
 • Напон: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.