-13%

Новогодишен сет стаклени лампиони 8х70 мм

– Стаклени новогодишни лампиони
– Достапни бои: златна, сребрена, црвена и розе
– Дијаметар 70 мм
– 8 парчиња


Original price was: 450.00 ден.Current price is: 390.00 ден.

Спореди

Опис

    • Стаклени новогодишни лампиони
    • Достапни бои: златна, сребрена, црвена и розе
    • Дијаметар 70 мм
    • 8 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.