-18%

Новогодишна елка 180 см Норвич Пајн со шишарки

– Норвич Пајн зелена елка, изработена од пластика, висина 180 см, со додаток шишарки
– Лесна инсталација и расклопување
– Атрактивен изглед


Original price was: 6,660.00 ден.Current price is: 5,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • Норвич Пајн зелена елка, изработена од пластика, висина 180 см, со додаток шишарки
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Атрактивен изглед
  • Зачинете го вашиот дом со корпа Norwich Pine направена од зелена пластика и висока 180 см
  • Елката лесно може да се постави и расклопи. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.