-14%

LIAL греалка PTC 3000

– Материјал Керамика и термоотпорен метал
– Контрола со термостат
– Димензии (ШхДхВ) 189х176х192 мм


4,800.00 ден 4,150.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја – Црвена
 • Материјал Керамика и термоотпорен метал
 • Контрола со термостат
 • Димензии (ШхДхВ) 189х176х192 мм
 • Тежина 3.6 кг
 • IP заштита IP21
 • Волтажа 220-240V
 • Максимална моќност 3000 W
 • Загрева простор од 30 м2 (90 м3)
 • 3 температурани подесувања 1000W/2000W/3000W
 • Заштита од прегрејување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.