-14%

VIVAX Калорифер FH-2051

– Со два степена на моќност: 1000/2000W
– Променлив термостат
– Заштита од прегревање


Достапност:

Нема на залиха

1,050.00 ден 899.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • VIVAX FH-2051 калорифер 2000 W
  • Со два степена на моќност: 1000/2000W
  • Променлив термостат
  • Заштита од прегревање
  • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.