-13%

ISKRA калорифер FH 105

– Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
– Моќност: 2100W
– 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W
– 3 функции на дува: ладно, топло, топло


Original price was: 1,950.00 ден.Current price is: 1,690.00 ден.

Спореди

Опис

Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W.

Се одликува со три функции за ликвидација кои го испуштаат ладниот, топол и топол воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување.

На калорифер има удобна рачка за носење која овозможува лесен транспорт на грејачот од просторијата до просторот каде што е потребен.

Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

  • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
  • Моќност: 2100W
  • 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W
  • 3 функции на дува: ладно, топло, топло
  • Заштита од топлина: автоматски
  • Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување
  • Термостат: Да
  • Носечка рачка: Да

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.