-12%

LAMART Тава за на скара LT 5031

– Димензии 30 x 30 cm
– Материјал дрво/ карбон челик
– За љубители на скара


780.00 ден 690.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии 30 x 30 cm
  • Материјал дрво/ карбон челик
  • За љубители на скара
  • Тава за скара од лесен карбон челик со преклопувачка рачка за печење на прилози, зеленчук и месо
  • Отворите го подобруваат циркулирањето на топлината со кое се скратува времето на печење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.