-12%

LAMART Мелница LT 7041

– Мелница за месо со дрвена рачка
– Изработена од квалитетно леано железо
– Целосно расклоплива и лесна за одржување и чистење


Original price was: 1,820.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.

Спореди

Опис

  • Мелница за месо со дрвена рачка
  • Изработена од квалитетно леано железо
  • Целосно расклоплива и лесна за одржување и чистење
  • Лесно се склопува
  • Димензии 7,5 x 20,5 x 19 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.