-12%

LAMART Нож за леб LT 2133

– Голем нож за леб
– Сечило од нерѓосувачки челик
– Рачка од пластика


490.00 ден 430.00 ден

Спореди

Опис

  • Голем нож за леб
  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • Рачка од пластика
  • Должина на сечило: 20 cm
  • Должина: 33.5 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.