-12%

LAMART Гусана тава LT 1063

– Гусана тава
– Нелеплива површина
– Пречник 24 cm
– Индукциска


Original price was: 1,610.00 ден.Current price is: 1,420.00 ден.

Спореди

Опис

 • Гусана тава
 • Нелеплива површина
 • Пречник 24 cm
 • Индукциска
 • Црна боја
 • Садовите од леано железо не ги менуваат својствата, имаат висок квалитет и отпорност
 • Слоеви кои штитат од гребаници
 • Отпорност на температури до 280°C.
 • Висока механичка и хемиска отпорност
 • Внатрешниот слој со ребрасто или обликувано дно овозможува готвење со малку масло и спречува лепење на храната
 • Големите рачки овозможуваат рамономерна распределба на тежината и сигурно држење
 • Едноставно одржување и чистење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.