-51%

SOLINGEN Тава ø20cm SOLARIS PRO 029524

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Инокс рачка
  • 20 cm1,090.00 ден 530.00 ден

Спореди

Опис

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Инокс рачка
  • Индукциска
  • 20 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.