-13%

LAMART Модла за мафини LT 3072

– Практична и лесна модла за мафини
– Изработена од карбон челик
– Погодна за работа на температури: -60 ° C to 230 ° C


720.00 ден 630.00 ден

Спореди

Опис

  • Практична и лесна модла за мафини
  • Изработена од карбон челик
  • Погодна за работа на температури: -60 ° C to 230 ° C
  • Со 12 калапи за мафини
  • Употреба во рерна како и во фрижидери и ладилници
  • Гаранција за лесно отстранување на мафините од модлата
  • Може да се мие и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.