-12%

KENWOOD Машина за мелење месо MG 510

 • Материјал: брусан алуминиум
 • Месорезница со 3 различни резулатати на мелење
 • Приклучна сила: 1600 W
 • Силна издржлива и за мелење поголеми количини месоOriginal price was: 10,280.00 ден.Current price is: 9,050.00 ден.

Спореди

Опис

 • Месорезница со 3 различни резулатати на мелење : ситно средно и крупно.
 • Приложени додатоци за спремање на “kebbe”  и кобасици
 • Метално куќиште
 • Тежина 5,32 кг
 • Големина 26х34,5х21
 • Приклучна сила: 1600 W
 • Кукиште од брусан алуминиум
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.