-12%

BOSCH Машина за мелење месо MFW 67440

 • Боја: црна/инокс
 • Месорезница величина 8
 • Мелење на месо 3,5 kg/min
 • Приклучна сила: 700 W12,960.00 ден 11,400.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна/инокс
 • Месорезница величина 8
 • Додаток за дробење x 2
 • Сигурносен бравен спој
 • Гумени ногички
 • Голем сад за ставање на состојките
 • Вграден простор за чување на додатоците
 • Типка за вклучување / исклучување
 • Едноставна за спремање
 • Продолжеток за полнење колбасици
 • Мелење на месо 3,5 kg/min
 • Приклучна сила: 700 W
 • 1 степен на делување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.