-13%

INTEX Робот за чистење на базен ZX100

– Средство за чистење ZX100 дизајнирано за чистење на дното на базенот
– Потребна брзина на проток на пумпата Intex: 6,056 l/h – 13,248 l/h
– Филтер со фина мрежа од 0.15 mm за да ги фати дури и најмалите остатоци
– Брзина на патување до 8 метри во минута


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 5,740.00 ден.Current price is: 4,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Роботот на Intex е незаменлив асистент во грижата за базенот, идеален за големи површини. Онаму каде што е тешко да се справите со рачните алатки за прочистување на водата, автоматски подводен робот ќе дојде до помош, кој работи во тандем со филтер пумпа. Со поврзување на роботот за базен со филтерот со црево, брзо ќе добиете вода без прашина и нечистотија, погодна за пливање,без преголема потреба за работна сила од ваша страна.

  • Средство за чистење ZX100 дизајнирано за чистење на дното на базенот
  • Потребна брзина на проток на пумпата Intex: 6,056 l/h – 13,248 l/h
  • Филтер со фина мрежа од 0.15 mm за да ги фати дури и најмалите остатоци
  • Брзина на патување до 8 метри во минута
  • Корпа за собирање ѓубре со голем капацитет од 1.5 l
  • Црево против заплеткување од 6,5 метри
  • Одговара на сите базени со рамки со МАКСИМАЛНА големина 4.88m x 1.22m (округли) или 7.32m 3, 66 mx 1.32 m (правоаголни)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.