-10%

HAMA Раствор за одстранување каменец H 110732

  • Одстранува каменец од кафемат
  • Содржина: 500 ml
  • Универзално употреблив
  • Наменет за филтер кафе, чајници, пегли, садовиOriginal price was: 690.00 ден.Current price is: 620.00 ден.

Спореди

Опис

  • Одстранува каменец од кафемат
  • Наменет за филтер кафе, чајници, пегли, садови
  • Го одстранува бигорот брзо и едноставно од сите домашни и комерцијални производи
  • Додадениот адетив со висок квалитет , гарантира  заштита од корозија
  • Содржина: 500 ml
  • Универзално употреблив

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.