-17%

HAMA Крпи од микрофибер H 110873

 • 4 крпи микрофибер
 • Висок квалитет за брзо и нежно чистење
 • Димензии (Ш х Д): 32 x 32 см
 • Боја: сина / зелена / црвена / жолта300.00 ден 250.00 ден

Спореди

Опис

 • 4 крпи микрофибер
 • Висок квалитет за брзо и нежно чистење
 • Ги одстранува маснотиите, прашината ,нечистотиите
 • Материјал: 15% полиамид / 85% полиестер
 • Димензии (Ш х Д): 32 x 32 см
 • Боја: сина / зелена / црвена / жолта
 • Се перат на 30° C

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.