-32%

HAMA Раствор за одстранување каменец H 110723

  • Употрена за машина за перење алишта
  • Машина за садови
  • Содржина: 250 ml
  • Модел: ТеченOriginal price was: 280.00 ден.Current price is: 190.00 ден.

Спореди

Опис

  • Употрена за машина за перење алишта и машина за садови
  • Содржина: 250 ml
  • Модел: Течен

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.