-9%

HAMA Футролна торбица за плажа H 027988

  • Боја: жолта
  • Штити од прскање на вода, прашина и песок
  • Патент за затварање
  • Материјал: пластикаOriginal price was: 110.00 ден.Current price is: 100.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја: жолта
  • Штити од прскање на вода, прашина и песок
  • Лента за околу врат со кука за лесен транспорт
  • Патент за затварање
  • Материјал: пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.