-9%

HAMA Футролна торбица за плажа H 027988

  • Боја: жолта
  • Штити од прскање на вода, прашина и песок
  • Патент за затварање
  • Материјал: пластика110.00 ден 100.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: жолта
  • Штити од прскање на вода, прашина и песок
  • Лента за околу врат со кука за лесен транспорт
  • Патент за затварање
  • Материјал: пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.