-12%

HAMA Фото торба Canbera H 103670

  • За безбедно чување надворешни хард дискови
  • Дополнителни прегради
  • Боја: црна/зелена
  • Патент три страни1,170.00 ден 1,030.00 ден

Спореди

Опис

  • За безбедно чување надворешни хард дискови и додатоци
  • Дополнителните прегради нудат простор за опрема
  • Боја: црна/зелена
  • Патент три страни

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.