-13%

HAIER Фрижидер за вино WS 46 GDBE

– Енергетска класа: B
– Touch controls
– Димензии:127x50x56cm


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 32,200.00 ден.Current price is: 27,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Фрижидер за вино
 • Енергетска класа: B
 • Капацитет:
  Zone 1: 18 шишиња / 81L
  Zone 2: 23 шишиња / 81L
 • Touch controls
 • Тип на LED светло
 • Ниво на бучава:41/50dB
 • Димензии:127x50x56cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.