-14%

CANDY Фрижидер за вино CWC 154 EEL / N

– SMART Фрижидер за вино – вински ормар
– Црна боја
– Капацитет 41 шишиња
– Една зона на ладење


26,600.00 ден 22,990.00 ден

Спореди

Опис

 • SMART Фрижидер за вино – вински ормар
 • Црна боја
 • Капацитет 41 шишиња
 • Една зона на ладење
 • Стаклена врата и бамбус полици
 • Вграден WiFi за поврзување со апликација
 • 6+1 полици
 • ЛЕД осветлување
 • Електронско управување
 • Нова Г Енергетска класа
 • Димензии ВxШxД 84.5x49x55 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.