-13%

GORENJE Замрзнувач FH10FPW

– Енергетска класа A+
– 4 фиксни ногарки
– Број на ѕвездички 4
– Вкупен нето капацитет 95 l


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 12,640.00 ден.Current price is: 10,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Хоризонтален замрзнувач
 • Самостоен
 • Primary линија
 • Енергетска класа A+
 • Боја на апаратот Бела
 • 4 фиксни ногарки
 • Број на ѕвездички 4
 • Климатска класа
  Суптропска
  Тропска
  Субнормална
  Нормална
 • Вкупен нето капацитет 95 l
 • Издржливост при прекин на електрична енергија 24 h
 • Механичко управување
 • Регулација на температура Да
 • Одмрзнување на змрзнувачот Рачно нагодување
 • Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15°C)
 • Простор за замрзнување 1 корпа
 • Заклучување на вратата Да
 • Разладувачка течност R600A
 • Скриен кондензатор во куќиштето на апаратот
 • 1 компресор
 • Димензии ШхВхД: 546х854х479 mm
 • Бруто тежина на апаратот 24 kg
 • Приклучна моќ 220-240 V
 • Фреквенција 50 Hz
 • Приклучна моќ 90 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.