-13%

GENUX Плинска скара ELEGANT 2+1

Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач
Излезна моќност 9,6 kW
Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 430х390 mm


Original price was: 21,300.00 ден.Current price is: 18,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач
  • Излезна моќност 9,6 kW
  • Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 430х390 mm
  • Горилникот и мрежата за задржување на топлина се изработени од не’рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии
  • Капакот има вграден термометар и метална рачка
  • Контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 3 копчиња изработени од ABS
  • Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња
  • Скарата не доаѓа со цевка и регулатор
  • Боја: црна
  • Димензија: (L / W / H): 108х46х110 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.