-12%

Електричен камин ART FLAME BRONZE 50

– Моќ: 1600 W
– Димензии (Ш x В x Д) : 1271*114*520 mm
– Погоден за простории : 20 m² / 52 m³
– Напон: 220 V


67,940.00 ден 59,840.00 ден

Спореди

Опис

  • Убава модерна визија и елегантен дизајн, придава стил и атмосфера во секој дом
  • Главната предност на електричните камини е дека тие даваат топлина без прашина, пепел и чад
  • Електрични камини се соодветна алтернатива, подобрување на квалитетот на природата и воздухот
  • Предност е дека ефектите на осветлување и греење можат да работат независно еден од друг.
  • Можете да ја контролирате температурата во вашиот дом со еден допир на далечинскиот управувач.
  • Импресивна и реалистична LED пламен технологија
  • Моќ: 1600 W
  • Димензии (Ш x В x Д) : 1271*114*520 mm
  • Погоден за простории : 20 m² / 52 m³
  • Напон: 220 V
  • Фреквенција : 50 Hz
  • Електронски тајмер: од 0,5 до 7,5 часа
  • Сигурносен термостат за прегревање
  • Боја: бронзена
  • Тежина: 20 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.