-12%

Електричен камин ART FLAME HERACLES 72

– 5 степени на светлина
– 3 комбинации на бои на пламенот
– Фронтално дување на топлиот воздух
– Управување со далинско и рачно
– Моќност: 1 600 W


Original price was: 100,699.00 ден.Current price is: 88,680.00 ден.

Спореди

Опис

 • Убава модерна визија и елегантен дизајн, придава стил и атмосфера во секој дом
 • Предност на електричните камини е дека тие даваат топлина и амбиент без прашина, пепел и чад
 • Електрични камини се соодветна алтернатива за подобрување на квалитетот на воздухот
 • Независна работа на визуелниот ефект од греењето
 • 5 степени на светлина
 • 3 комбинации на бои на пламенот
 • Фронтално дување на топлиот воздух
 • Управување со далинско и рачно
 • Моќност: 1 600 W
 • Димензии (Ш x В x Д) : 1828*140*544 mm
 • Погоден за простории : 16 m² / 52 m³
 • Напон: 220 -240 V
 • Фреквенција : 50 Hz
 • Електронски тајмер: од 0,5 до 7,5 часа
 • Сигурносен термостат за прегревање
 • Боја: црна
 • Тежина: 41 кг
 • Се вградува

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.