-12%

ART FLAME Рамка за вградување STONE

– Беспрекорна и стилски
– Боја: крем и бела
– Димензии (Ш x В x Д) : 1240 х 880 х 331 mm
– Тежина: 45 кг


21,490.00 ден 18,899.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Таа е достапна во Frontal верзија и може да стане софистициран скапоцен камен за вашиот дом
  • Во процесот се користат плочи кои имитираат природен камен на слонова коска
  • Беспрекорна и стилски
  • Боја: крем и бела
  • Димензии (Ш x В x Д) : 1240 х 880 х 331 mm
  • Тежина: 45 кг
  • Погоден за камин :”LORANS “

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.