-13%

EKO PLAM Плинска скара EKO1

  • Димензии на плотна 39х29 cm;
  • Изработена од црн топловалан лим;
  • Дебелина на плотна 2,5mm;2,300.00 ден 2,000.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии на плотна 39х29 cm;
  • Изработена од црн топловалан лим;
  • Дебелина на плотна 2,5mm;

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.