-13%

Детски мотор со акумулатор 8826

– 2 мотори
– 1 акумулатор 6V 7AH
– Возење во сите правци
– USB, radio, SD-CARD


Достапност:

Нема на залиха

10,000.00 ден 8,699.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • 2 мотори
  • 1 акумулатор 6V 7AH
  • Возење во сите правци
  • USB, radio, SD-CARD
  • За деца до 7 години
  • LED светла
  • Клуч
  • Носивост до 30 KG
  • Далечински управувач
  • Димензии: 100x50x45 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.